header

Minimálna mzda vo Veľkej Británii

Obdobie25 rokov a viac21 - 24 rokov18 - 20 rokov17 a menej rokov
1.4.2020 - 31.3.2021 8,65 £ (odhad) 8,15 £ (odhad) 6,50 £ (odhad) 4,60 £ (odhad)
1.4.2019 - 31.3.2020 8,21 £ 7,70 £ 6,15 £ 4,35 £


ANGLICKO, ŠKÓTSKO, DEVON - Hotely a Reštaurácie
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čašníčka

Umiestňujeme jednotlivcov aj páry, pracuje sa priamo pod Anglickým zamestnávateľom priamo ako zamestnanec Hotela na Anglickú pracovnú zmluvu.


Ubytovanie na mieste a strava sú vždy zabezpečené. Práca na minimálne 6 mesiacov a dlhšie, za lacné ubytovanie je strhávané až z výplaty, je treba iba dopraviť sa do hotela – presný plán cesty vám poskytneme aj s informáciou o nákladoch za cestovné. Po úspešnom sprostredkovaní práce ešte pred vycestovaním do Anglicka obdržíte kontrakt od zamestnávateľa.

Prosím prečítajte si tu dole našu ponuku a v prípade záujmu vypíšte nám jednoduchú On-line registráciu z našej web stránky www.mctour.sk a priložte Anglický životopis a vaše foto. Je veľmi dôležité, vzhľadom na to že Anglickí zamestnávatelia – hoteliéri  kladú dôraz na to ako je urobený životopis a podľa toho máte väčšiu šancu byť lepšie a rýchlejšie umiestnený,  treba rozpísať podrobnejšie a presnejšie svoju prax v žiadanom obore, kde, ako dlho, a čo konkrétnejšie ste vykonávali. 

Umiestňujeme aj páry ale v takomto prípade sa obvykle trochu dlhšie čaká na umiestnenie ako pri jednotlivcoch. Stredná hovorová Angličtina podmienkou.

ANGLICKO Gastronómia –

Pracovné pozície do Hotelov a Reštaurácií

Záujemcov  o práce v hoteloch umiestňujeme do mnohých hotelov a reštaurácií vo Veľkej Británií -a to pozície: príprava jedál -kuchár, pomocné práce v kuchyni-kitchen porter umývač riadov (kuchári všetkých kategórií -Chef, Commis chef, Sous Chef, Chef de Partie..); Obsluha hostí- čašník/čašníčka, chyžná - upratovanie izieb, práca za barom- barman/barmanka, nosenie kufrov, recepčná, nočný vrátnik Night porter, General assistant všeobecný asistent- výpomoc na viacerých pozíciach. Pri viacerých pozíciach nástup možný ihneď a na dlhodobo. Minimálna mzda na hodinu je 8,21 GBP – a viac cca do 32 000 ročne záleží od pozície. Práca je vybavená na pracovné zmluvy HPP a TPP kedy zamestnávateľ hradí všetky odvody ako sociálne zdravotné dôchodkové. Práca je garantovaná na minimálne 40 hodín týždenne prípadne viac. Máte nárok na 28 dní platenej dovolenky v roku. Najvyššie zárobky majú kuchári. Ubytovanie a strava priamo v hoteloch za nízky poplatok (20-40 GBP/týždeň (Anglicko) -v závislosti od hotela, čo je veľkou výhodou - odpadávajú Vám náklady na dopravu. Za ubytovanie a stravu strhávajú až z výplaty. Netreba nosiť žiadne depozity či poplatky za ubytovanie a stravu vopred. Umiestňujeme do veľmi pekných hotelov a reštaurácií. Zdokonalíte sa v angličtine a získate nový rozhľad v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví, akým je turizmus a gastronómia. Oblasti najmä stredné Anglicko Surrey, Hampshire, severné Anglicko, Devon, Wales, Škótsko, Cornwall...občas Írsko 

... Pobyt na minimálnu dĺžku pobytu 6 mesiacov a dlhšie, občas sa vyskytnú krátkodobé Vianočné pracovné pobyty.
Jedná sa o Hotelové a Reštauračné  zariadenia vyššieho typu, sú to zariadenia na vyššej úrovni, vždy pri ponuke dostane záujemca s detailami ponuky práce k nahliadnutiu aj web stránku Hotela alebo Reštaurácie.
Výhodou je doplniť referenciami skúsenosti z predchádzajúceho zamestnania, nutná čiastočná hovorová Angličtina, čašníci, barmani, general assistenti - nutná komunikatívna Angličtina. Pre prácu na recepcii je nutná plynulá Angličtina.  V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v Angličtine s pracovnými skúsenosťami plus foto, prípadne ak máte  možnosť doložte referenciu tiež v Angličtine. Robíme asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto.

Poplatky: Registrácia  je zdarma.  Po vybavení pri preberaní kontraktu z hotela platíte jednorázovo poplatok 200 Eur/ osobu za asistenčné služby. Je nutné ho uhradiť v hotovosti, poštovou poukážkou alebo na účet po vybavení, kedy je pracovné miesto zaručene zabezpečené pre konkrétneho záujemcu o prácu, keď je všetko potvrdené z oboch strán, pri spisovaní zmluvy pred vycestovaním do zahraničia. Obsahuje vybavenie veškerej dokumentácie, asistencia k pracovnému programu, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, asistencia v priebehu celého pracovného programu, komunikácia so zamestnávateľom pred vycestovaním. Poskytnuté služby nemajú súvislosť so sprostredkovaním práce, ale sú nad rámec povinností sprostredkovateľa. Nárok za poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení (Pri podpise zmlúv a zabezpečení poradenstva – tieto služby sú zabezpečené ešte pred vycestovaním do zahraničia) Tento poplatok je konečný. Nevyberáme za prácu v zahraničí ani registračné poplatky ani žiadne iné poplatky ani poplatky za preklad.

Asistenčné služby zahŕňajú :

spracovanie zivotopisu a dalsich potrebnych dokumentov klienta podla poziadaviek zahranicnych zamestavatelov

 1. zhodnotenie urovne anglickeho jazyka preskusanim
  priprava klienta na interview s potencialnym zahranicnym zamestnavatelom

asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

 1. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
 2. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
 3. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
 4. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
 5. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
 6. poskytnutie kontaktov na kontaktné osoby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMECKO - Hotely a Reštaurácie

Umiestňujeme  zamestnancov do Hotelov a Reštaurácií do Nemecka, jednotlivcov aj páry.

Pracuje sa priamo pod Nemeckým zamestnávateľom.

NEMECKO - Gastronómia/ Hotely a Reštaurácie 3,4 - 5 hviezdičkové, práca je zabezpečená  obvykle na minimálne 6 mesiacov a dlhšie ak nie je dohodnuté vopred inak, podmienkou je hovorová Nemčina a prax v obore na ktorý sa hlásite. Lokality sú po celom Nemecku, ale hlavne Hamburg, okolie Baltického mora, Berlín... Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne plus možné presčasy. Aktuálne hľadáme všetky profesie ako kuchárov od pomocných po vysoko odborných, čašníkov, čašníčky, recepčné -ných, chyžné, nočných vrátnikov, pomocníkov do kuchýň, general assistentov - výpomoc všeobecný asistent, barmanov. Základný nástupný plat je minimálne od 8,50 Eur na hod v čistom a viac až do 15 Eur na hodinu, plus tipsy sprepitné, plus bonusy, kuchári min. 10 - 12 Eur na hodinu a viac. Ešte pred vycestovaním budete v kontakte s budúcim zamestnávateľom a našou partnerskou agentúrou. Po úspešnom sprostredkovaní práce ešte pred vycestovaním do Nemecka obdržíte kontrakt od nemeckého zamestnávateľa.

Pracovná zmluva sa podpisuje priamo so zamestnávateľom. Práca na pracovné zmluvy na TPP a HPP, všetky odvody odvádza zamestnávateľ, strava obvykle počas smeny zdarma, ubytovanie vždy zabezpečené v blízkosti pracoviska za cca 300 - 350 Eur mesačne, občas zabezpečené priamo v hoteli bez nutnosti dochádzania. V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis v Nemčine s rozpísanou praxou profesie na ktorú sa hlásite, plus vaše foto, ak máte referenciu v Nemčine alebo v Angličtine je to výhodou. Prosím aby ste nám vypísali  Bezplatnú On line registráciu z našej web stránky www.mctour.sk. Pomôžeme vám s najlepším nájdením dopravy na miesto práce pripravíme vám itinerár cesty, počas celého pobytu vám ponúkame asistenciu a overenú dlhoročnú spoluprácu s našimi partnermi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asistenčné služby zahŕňajú : 

spracovanie zivotopisu a dalsich potrebnych dokumentov klienta podla poziadaviek zahranicnych zamestavatelov

 1. zhodnotenie urovne anglickeho jazyka preskusanim
  priprava klienta na interview s potencialnym zahranicnym zamestnavatelom

   2. asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

   3. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov

   4. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie

   5. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečeni

   6. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt

   7. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie         na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy

   8. poskytnutie kontaktov na kontaktné osoby

 

CHEFS - kuchári:

We are looking for professional chefs to work in the UK restaurant chains across the country

 The chefs we are looking for are:

Head chefs, Sous chefs, Chef de partie, Commis chefs

Italian chefs, Mediterranean chefs, Tandoor chefs, Curry chefs

Indo-Chinese chefs, Thai chefs, Japanese chefs, Halwai chefs, Pastry chefs, South Indian chefs

We require:

Good spoken English;

Sufficient experience - 1 year would be considered junior chef;

Experience in a particular experience above 3 years and over would be considered qualified. We need verified experience please;

 We offer:

Salary from 12 000 to 35 000 per year depending on experience and the working level and experience;

Accommodation provided. Two options: 1) Depending on the location of the restaurant -  accommodation can be provided and paid by the employer for 7 to 10 days till the candidate finds own accommodation or we will offer temporary accommodation and list of landlords in the area. Option 2) staff accommodation can be provided if available by employer.

A job where the candidate can develop its own skills and experience

Fast paced environment