header

Elderly companion - Spoločníčky do domácností ku starým ľuďom

Live in Care Spoločníčky do rodín ku starším ľuďom pre dievčatá a ženy do cca 60 rokov s hovorovou Angličtinou , plat cca minimálne 600 Libier  - 1200 Libier prípadne aj viac mesačne v čistom,/ do 2000 Eur mesačne / podľa konkrétnej ponuky, strava a ubytovanie zdarma, plat je vyplácaný týždenne, treba byť k dispozícii cca 8 – 10 hodín deňne s prestávkou, podľa dohovoru, 1 -2 dni voľno týždenne. Rodiny platia všetky odvody. V ojedinelých prípadoch vopred dohodnutých rodiny odvody neplatia, záleží podľa výšky platu, v takom prípade si môžete uhrádzať odvody sami ako samoplátcovia na Slovensku z minimálnej mzdy.  Rodiny sú umiestnené obzvlášť Londýn a okolie ale aj inde. Jedná sa o starých ľudí ktorí bývajú sami alebo deti pracujú a nemajú na nich čas tráviť s nimi dni. Bývajú to ľudia mobilní, ktorí nepotrebujú veľmi zdravotnú starostlivosť či zdravotníčku. Nie je nutné mať zdravotnícke vzdelanie ani certifikáty. Práca spočíva v pomoci pri denných úkonoch, obliekanie, pomoc s hygienou, domáce práce, pomoc pri príprave jedla, prechádzky, spolu zájsť do obchodu a pod...Pobyt na minimálne 6 – 12 mesiacov prípadne dlhšie, samozrejme je možné cestovať domov po určitom kratšom období. Prosím aby ste nám vypísali  registračný dotazník z našej web stránky www.mctour.sk. Budeme vám posielať následne k vyplneniu  jednoduché materiály – dotazník, referencie, budeme potrebovať srdečný list pre staršieho človeka, vaše súčastné foto. Neskôr budete potrebovať lekárske potvrdenie na našej predtlači a výpis z registra trestov.

Poplatok: Registrácia zdarma.  Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná Zdarma.

V prípade Live in Care ku staršiemu do domácnosti -  je jednorázový asistenčný poplatok stanovený na 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu iba jednorázovo. Je nutné ho uhradiť v hotovosti, poštovou poukážkou alebo na účet po vybavení, kedy je pracovné miesto zaručene zabezpečené pre konkrétneho záujemcu o prácu, keď je všetko potvrdené z oboch strán, pri spisovaní zmluvy pred vycestovaním do zahraničia a preberaní listu od rodiny. Obsahuje vybavenie veškerej dokumentácie, asistencia k pracovnému programu, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, asistencia v priebehu celého pracovného programu, komunikácia so zamestnávateľom pred vycestovaním. Tento poplatok je konečný. Nevyberáme za prácu v zahraničí ani registračné poplatky ani žiadne iné poplatky ani poplatky za preklad.

Opatrovateľky do domácností Live in care assistants na hlavný pracovný pomer  - oblasť Berkshire čo je nedaleko Londýna . 

Umiestnime ženy opatrovateľky Live in care assistants ku starým ľuďom do domácností do oblasti Berkshire, jedná sa o zdravotné stavy Alzheimer, Demencia a pod... výhodou je prax ale nie je podmienkou. Hovorová Angličtina podmienkou. Práca na pracovné zmluvy kedy zamestnávateľ platí odvody, jedná sa o trvalý pracovný pomer. Pracuje sa cca 72 hodín týždenne, plat je 375 Libier týždenne brutto. Strava a ubytovanie v rodine zabezpečené zdarma. Bude treba na začiatok absolvovať platné školenie v súlade so zákonmi. Pobyt na jeden rok s platenými dovolenkami. 

ANGLICKO -  opatrovateľky do Care Homes a Residential Homes

Umiestnime opatrovateľky či zdravotníčky s praxou, referenciami  a hovorovou Angličtinou do Opatrovateľských domov do Anglicka. Nutná prax v opatrovaní starších ľudí a hovorová Angličtina. Dlhodobá práca na pracovné zmluvy, zamestnávateľ platí všetky odvody. Práca  počas denných aj počas nočných smien kedy sa pracujú 8, 12 alebo 15 hodinové smeny, a to 2 - 4 nočné smeny v týždni, garantovaných  minimálne 36 hodín týždenne,  vždy je možné pracovať viac a nadčasy, ubytovanie zabezpečené Live in na začiatok kým sa nezabezpečí vlastné v blízkosti, za ubytovanie sa platí cca 70 Libier týždenne, strava počas smeny zdarma prípadne dohodou. Občas práca iba počas nočných smien vopred dohodou.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer na pracovné zmluvy s odvodmi

Ponúkaný plat

Od 7 – 8,50 Libry na hodinu brutto,  nočné a víkendy plat do 8,50 - 9 Libry na hod brutto podľa konkrétnej ponuky

Miesto práce

Veľká Británia – rôzne oblasti

V prípade záujmu o prácu v Care home vás požiadam o životopis v Angličtine s popísanou praxou z opatrovateľstva starších ľudí, tiež prosím o foto , referencie, certifikáty ak máte. Prosím aby ste nám vypísali aj registračný dotazník z našej web stránky www.mctour.sk.

Neskôr budete potrebovať lekárske potvrdenie na našej predtlači a výpis z registra trestov.

 Poplatok: Registrácia zdarma. Pri opatrovateľských domoch sa platí pri podpise zmluvy jednorázovo asistenčný poplatok 250 Eur za asistenčné služby pri podpise zmluvy

ANGLICKO - Domiciliary carers Mobilné opatrovateľky,- ov šoférky,- ov

umiestňujeme mobilé opatrovateľky,- ov ktorí majú vodičák a presúvajú sa autom od jedného ku druhému klientovi – starší ludia. Nástupný plat od 7,60 – 8,60 libry na hodinu brutto. V Anglicku sa jazdí vľavo. Záujemkyne zaučia jazdiť po Anglických cestách.

Opatrovanie Live out. Umiestnime mobilné opatrovateľky,- ov , ktorí majú hovorovú Angličtinu, aj bez praxe aj bez certifikátov s opatrovaním starších ľudí, vlastnia vodičák typu B, majú prax v jazdení a ochotu jazdiť po ľavej strane. Zaškolenie ku práci aj ku jazdeniu na aute po príchode do Anglicka. Dlhodobá práca. Platové podmienky od 7,60 - 8,60 Libier na hodinu brutto, po čase zvýšenie platu. HPP odvody na pracovné zmluvy. Ubytovanie zabezpečené platí sa 70 - 80 Libier týždenne, strava vlastná. Oblasť Berkshire - juhozápadné predmestie Londýna. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne a viac. Náplň práce - osobná pomoc a v domácnosti, s podávaním liekov, asistencia. 

V prípade záujmu nám dajte  prosím vedieť váš žiadaný nástupný termín.

 The job is evolved in a way – where they will be visiting patients. They will make anywhere from 1500 to 2500GBP monthly

We are looking for care assistants for our domiciliary care establishment in South – West London(Berkshire). The patients are at their homes and the care assistants must visit the private homes and follow strict care plan. There are patients that are terminally ill but there are patients that can do basic care for themselves as well.

We offer:

 • Starting wage 7.60 GBP gross (after three months we review the wage) per hour worked during weekdays and 8.60 GBP / hour for hours worked during weekends. You have to keep in mind that your hours are accounted when you are with the patient not when you travel from one patient to another.
 • Minimum 40 hours working schedule a week.
 • Accommodation: is provided around 70 – 80 GBP per week.
 • Proper training in accordance with the UK regulations.

 We require:

 • Driving license is preferred (you can apply for the job if you do not have DL but you must find alternative ways of transport to get to the patients). We provide company car after the candidate passes training course with an instructor;
 • Good communicational skills – at least B 1 (upper intermediate level) English; able to speak and write to a good level;
 • Hard working person that is willing to work long hours; Good health;
 • Experience is a plus but we would consider candidates without experience;
 • We require at least 12 months/permanent commitment. 

Asistenčný poplatok 300 Eur pri podpise zmluvy jednorázovo pred vycestovaním.

 

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

  Asistenčné služby zahŕňajú : 

 1. asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto
 2. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
 3. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
 4. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
 5. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
 6. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
 7. poskytnutie kontaktov na koordinátorov a kontaktné osoby