header

V prípade záujmu vypíšte nám jednoduchý slovenský dotazník  z našej web stránky www.mctour.sk a priložte Anglický životopis s rozpísanou praxou a vaše foto celej postavy.

GRÉCKO - Rhodos, Kréta, Korfu  Hotely

Program Intership: Umiestnime chlapcov a dievčatá na minimálne  3 mesiace a dlhšie pre program Intership do Hotelov na ostrove Rhodos, Kréta, Korfu. Podmienkou hovorová Angličtina a prax. Umiestnime rôzne hotelové profesie včetne plavčík, barman, kuchár, čašník, chyžná, recepčná, pomocná sila do kuchyne...Plat od 550 Eur, chyžné až 600 Eur za 26 odpracovaných dní v čistom mesačne + tipsy tringelty. Celodenná strava  3 x denne a ubytovanie zdarma. Pri dodržaní termínu je poskytnutý bonus 100 Eur. Jedná sa najmä o 4 až 5 hviezdičkové hotely  a rezorty ležiace obvykle priamo pri mori. Kontaktná osoba na mieste vyzdvihne ludí na letisku a dovezie do hotela. Je k dispozícii počas celého pobytu. 

 Registrácia zdarma.  Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná Zdarma. Platíte však jednorázovo poplatok 180 Eur za asistenčné služby. Je nutné ho uhradiť v hotovosti, poštovou poukážkou alebo na účet po vybavení, kedy je pracovné miesto zaručene zabezpečené pre konkrétneho záujemcu o prácu, keď je všetko potvrdené z oboch strán, pri spisovaní zmluvy pred vycestovaním do zahraničia. Obsahuje vybavenie veškerej dokumentácie, asistencia k pracovnému programu, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, asistencia v priebehu celého pracovného programu, komunikácia so zamestnávateľom pred vycestovaním. Tento poplatok je konečný. Nevyberáme za prácu v zahraničí ani registračné poplatky ani žiadne iné poplatky ani poplatky za preklad.

 

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

 Asistenčné služby zahŕňajú :

  1. asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto
  2. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
  3. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
  4. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
  5. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
  6. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
  7. poskytnutie kontaktov na koordinátorov a kontaktné osoby