header

Platí sa iba jeden poplatok a to Asistenčný poplatok po vybavení. Žiaden iný poplatok sa neplatí.

/ Pozície Opatrovateľky do Penziónov ku starším a zdravotnícky personál do Nemecka a pozície do stavebníctva a strojárstva do Nemecka sú bez asistenčných poplatkov, sú sprostredkované úplne zdarma. /

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

 

Asistenčné služby zahŕňajú :

spracovanie zivotopisu a dalsich potrebnych dokumentov klienta podla poziadaviek zahranicnych zamestavatelov

zhodnotenie urovne anglickeho jazyka preskusanim

priprava klienta na interview s potencialnym zahranicnym zamestnavatelom

asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov

poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie

inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia

pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 

poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy

poskytnutie kontaktov na kontaktné osoby

 

 

 

Výška poplatkov za asistenčné služby a poradenstvo je od 80,- do 400,- EUR prípadne viac podľa ponuky. Výška poplatku bude upresnená pri konkrétnej ponuke mailom, telefonicky alebo pri osobnej návšteve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNÍK  Konzultácií  

Cenník konzultácií personálneho poradenstva a asistenčných služieb je nasledovný :

 

260 – 500 Eur / za 90 minút

 

200 – 250 Eur / za 60 minút

 

90 – 150 Eur / za 30 minút

 

Dohodou: Konzultácie nad rámec trvania príslušného balíka nie je služba spoplatnená sumou vyplývajúcou z pomeru času a ceny. Cena sa dohaduje na základe náročnosti, počtu dôležitých informácií a času venovanému príprave a konzulácii samotnej.